ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

medserv4@gmail.com

+38 032 237-96-01

Комплексне оснащення лікувальних закладів

Компанія «ЗУЦ «Медсервіс» забезпечує комплексні рішення з: технологічних рішення по монтажу із збільшенням ліжко місць для медичних закладів які приймають безпосередню участь в наданні допомоги пацієнтам хворим на COVID-19; монтаж кінцевих точок споживання медичних газів: настінних модулей, стельових консолей та компонентів з індивідуальною розробкою ергономіки робочого місця; що включає в себе систему вентиляції, кондиціонування та огороджуючі конструкції.

Під комплексним рішенням розуміється забезпечення медичного процесу всіма медичними газами, до яких згідно із ДБН В.2.2-10-2001 «Заклади охорони здоров'я» відносяться: кисень О2, вакуум, стиснене повітря, вуглекислий газ СО2, азот N2, закис азоту N2О. Встановлення термінальних кінцевих точок (операційні консолі, реанімаційні та палатні модулі), влаштування Чистих приміщень в операційних блоках та реанімаціях с облаштуванням стін та стель з спеціального металу відповідно до діючих Національних стандартів та Сучасних Європейських норм. Компанія «ЗУЦ «Медсервіс» має досвід монтажних робіт по всій території України.

 • Кисневий медичний балон 5л комплект
 • Рампа киснева на 2 балони

 • Настінний дозатор кисню із зволожувачем
 • Зволожувач кисню з витратоміром

Україна. ТзОВ "Західно-Український центр "Медсервіс"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно-Український центр "МЕДСЕРВІС" працює на ринку України  більше 17 років, займається роботами по технічному сервісу у відповідності з Положенням "Про організацію технічного сервісу для установ охорони здоров’я". Всі роботи виконуються в обсязі, передбаченому експлуатаційною документацією.

 • Контроль технічного стану (КТС)
 • Технічне обслуговування (ТО)
 • Поточний ремонт (ПР)

Висока кваліфікація інженерів та електромеханіків здобута під час навчань на заводах-виробниках України, ЕС та Росії, що підтверджено відповідними офіційними документами, дозволяє проводити ремонти і унікальної, в т.ч. імпортної медичної техніки.

Пропонуємо наступні види послуг:
 • Технічне обслуговування та разові ремонтні роботи:
  • Фізіотерапевтичного, хірургічного, стоматологічного, рентгенівського, отоларингологічного, анатомічного, нейрохірургічного, офтальмологічного, урологічного, гінекологічного, стерилізаційного, дезинфекційного, аптечного обладнання, обладнання харчоблоків та пралень.
 • Монтаж під ключ, ремонт парових стерилізаторів та їх гідравлічне випробування;
 • Монтаж під ключ контуру заземлення;
 • Монтаж під ключ, ремонт та паспортизація вентиляційних систем, перевірка ефективності  їх роботи (мікроманометричне вимірювання);
 • Монтаж під ключ кисневих систем, централізованих вакуумних систем, стисненого повітря та закису азоту;
 • Проведення експертизи з видачею технічних заключень про стан медичних і побутових приладів вітчизняного та імпортного виробництва з вилученням вузлів та деталей, які містять дорогоцінні метали, що є підставою для їх списання.

Організовуємо навчання медперсоналу правилами експлуатації мед. техніки. Виконуємо послуги по доставці мед. техніки та ін. Для забезпечення сервісу медичної техніки створена потужна матеріально-технічна база. Постійно в наявності широкий вибір запасних частин і матеріалів.

Ефективно працює електротехнічна лабораторія, яка виконує
 • Вимірювання опору заземлюючих пристроїв (контур захисного заземлення).
 • Опору ізоляції проводів, кабелів та електричного обладнання (Дозвіл Держнаглядохоронпраці)
 • Заміри струму однофазного короткого замикання кола "Фаза-нуль"

На всі види випробувань та замірів видаються протоколи згідно вимог державних установ Держнаглядохоронпраці, Санепідемстанції.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно-Український центр "МЕДСЕРВІС" має всі дозвола, ліцензії свідоцтва та атестати для виконання даних робіт.
Монтаж під ключ та ремонт систем медичного газопостачання, вентиляційних систем, обладнання стерилізаційного, хірургічного, реанімаційного відділень та обладнання пралень та харчоблоків.

Централізована система киснепостачання. Киснево-газифікаційні станції

Призначенні для довготривалого зберігання та використання зрідженого кисню, виготовляються об'ємом від 230л до 6000л.

Централізована система подачі стисненого повітря з автоматичною підтримкою постійного тиску повітря.

Система подачі стисненого повітря призначена для централізованої подачі повітря для наркозно-дихальної апаратури в операційні та реанімаційні палати.

Складається з компресора, ресивера, фільтрів призначених для очистки стисненого повітря, яке використовується для дихання в медицині та мідного трубопроводу. Заміняє до 100 компресорів палатних.

Централізована система вакуумного відсмоктування з автоматичною підтримкою постійного вакууму.

Система призначена для централізованого відсмоктування в операційних блоках при хірургічних втручаннях та реанімаційних маніпуляціях в хірургії, фтизіатрії, пульмонології, гінекології тощо; заміняє до 100 стаціонарних відсмоктувачів типу ОХ-2 ,ОХ-10.

Використовується безмасляний насос, що забезпечує надійність та чистоту системи.
Система компактна та безшумна, не потребує постійного обслуговування.
Може встановлюватися в технічних кімнатах операційних залів та реанімаційних та інших відділеннях.

Внутрішня розводка систем медичного газопостачання

Дані системи призначені для централізованої подачі медичних газів(кисень, стиснене повітря, вакуум, закис азоту) в операційні блоки, реанімаційні палати, післяопераційні палати.

Трубопроводи систем медичних газів прокладаються з мідних труб марки «Т» по ГОСТ 617-72 та проводяться в пластиковому коробі (показано на малюнку).

Всі системи обладнуються вентилем з керамічним затвором класу А виробництва ТзОВ ЗУЦ«Медсервіс» - єдиний виробник на території України.

Вентиль з керамічним затвором класу А виробництва ТзОВ ЗУЦ "Медсервіс"

Корпус вентиля виготовлений з нержавіючої сталі.
Максимальний робочий тиск 25 кг/см2.
Використовується для всіх видів медичних газів(оснащується відповідним манометром) може бути як і магістральним так, і кінцевим.
Довговічність 300 тисяч циклів відкрито/закрито.

Монтаж під ключ стерилізаційних відділень. Ремонт обладнання стерилізаційних відділень.

Стерилізаційне відділення комплектується паровими стерилізаторами, системою водо очистки та системою пом'ягшення води, що дозволяє продавжити строк експлуатації парових стерилізаторів та покращити якість стерилізації.

Монтаж під ключ операційних відділень. Ремонт операційного обладнання.

Операційні відділення обладнується рухомими панелями та сучасним хірургічним обладнанням. Всі з'єднання виконуються на швидкороз'ємних муфтах та розетках.

Монтаж під ключ вентиляційних систем, ремонт, внутрішня та зовнішня розводка місцевих, витяжних та припливних вентиляційних систем.

Монтаж під ключ пральних відділень.

Пральне відділення комплектується пральними машинами, прасувальним катком та сушильною машиною.