ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

medserv4@gmail.com

+38 032 237-96-01

Новини

Міжнародна медична виставка Public Health 2021 (м.Київ)

Запрошуємо відвідати стенд 1-G4-1 компанії МЕРКУРІЙ ВЕСТ, де впродовж 6-8 жовтня, Ви зможете ознайомитись з продукцією вітчизняних та закордонних виробників.

Зокрема це товари медичного призначення компанії CHIRANA a.s. (Словацька Республіка):

 • Ін’єкційні шприци одноразового використання.
 • Системи переливання крові.
 • Системи вливання розчинів.
 • Ін’єкційні голки.
 • Інтравенозні канюлі.
 • Нестерильні оглядові рукавички та інше.

А також стерильний хірургічний шовний матеріал компанії CHIRANA T s.r.o. (Чеська Республіка).

ТзОВ "МЕРКУРІЙ ВЕСТ"

 • ексклюзивний офіційний представник (Дистриб’ютор) в Україні компанії CHIRANA T.Injecta, a.s. Словацька Республіка, (виробник шприців ін’єкційних одноразового використання, катетерів в/в, систем для переливання розчинів та переливання крові).
 • ексклюзивний офіційний представник (Дистриб'ютор) хірургічного шовного матеріалу Chirmax в Україні компанії CHIRANA T.Injeсta, s.r.o., Чеська Республіка.

Інновацією бренду є електричний стерилізатор повітря «Оберіг», який дозволяє інактивувати бактерії, віруси, мікроорганізми з подальшою їх утилізацією.

Особливо актуальним є його використання в період пандемії COVID-19.

Висока ефективність стерилізатора повітря «Оберіг» підтверджена патентами як в Україні так і закордоном. Цей медичний виріб успішно пройшов клінічні дослідження та отримав висновки інститутів НАМНУ та інших спеціалізованих закладів.
Винаходи.
26 Міжнародна виставка "Охорона здоров'я 2017р"

3-5 жовтня 2017 р. у Києві у рамках 26 Міжнародної виставки "Охорона здоров'я 2017" було вперше презентовано для широкого загалу Електричний стерилізатор повітря «ОБЕРІГ». Апарат був презентований як в зібраному, так і в розібраному вигляді. Відвідувачі виставки відзначали високу продуктивність розробки та широкий спектр використання

В черговий раз особливе зацікавлення у фахівців викликав шовний матеріал виробництва "Chirana"

Відвідувачі виставки проводили пробне зшивання на різних видах тканини (кісткова, м'язова і т.д.) та відзначали високу якість шовного матеріалу.
VII Міжнародний медичний форум, 2016р.

19-21 квітня 2016 р. у Києві у рамках VII Міжнародного медичного форуму було вперше презентовано для широкого загалу розхідний матеріал та комбіновані стерилізатори повітря торгової марки «ОБЕРІГ».

Особливе зацікавлення у фахівців викликав шовний матеріал виробництва "Chirana" та комбінований рециркулятор РБУ- УПМ-4 «ОБЕРІГ» виробництва ТзОВ "Західно-Український центр "Медсервіс"

Відвідувачі виставки проводили пробне зшивання на різних видах тканини (кісткова, м'язова і т.д.) та відзначали високу якість шовного матеріалу. P.S. В результаті проб жоден живий організм не постраждав :-). Також відвідувачі виставки відзначили цікаву ідею поєднання опромінювача та рециркулятора, що була втілена в новій розробці РБУ-УМ-2.
Електричний стерилізатор повітря «ОБЕРІГ»

Електричний стерилізатор повітря «ОБЕРІГ», розроблений і запатентований нами - унікальний апарат, який не має аналогів у світі.

Апарат проводить одночасно три процеси:
 1. стерилізацію повітря;
 2. утилізацію часточок пилу в повітрі з осілими на них мікроорганізмами. Утилізація відбувається за рахунок того, що негативно заряджені при проходженні через камеру апарата частинки пилу осідають (прилипають) на стіни і на підлогу приміщення (стіни і підлога заряджені позитивно весь час, «за замовчуванням »);
 3. аероіонізацію, тобто насичення повітря негативно зарядженими іонами.

Вищевказані ефекти роблять застосування даного апарату необхідним у лікувальних установах (у першу чергу, в «чистих приміщеннях», тобто в операційних, післяопераційних, відділеннях реанімації та інтенсивної терапії, перев’язочних, маніпуляцій них, а також у палатах), у фармацевтичній індустрії, у харчовій промисловості (зберігання продуктів харчування), в аграрному секторі парники, овочесховища і т.д.), в аеропортах, вокзалах, офісах, готелях, громадському транспорті тощо.

Дезінфекція повітря досягається принципово іншим шляхом, ніж в апаратах, що використовують ультрафіолетові бактерицидні лампи. Ефективність стерилізації вельми висока - як показали попередні випробування, посіви з проб повітря після роботи апарату дають нульове зростання навіть на поживних середовищах з крові.

Перевагою є те, що немає необхідності в періодичній заміні бактерицидних ламп (у нашому стерилізаторі повітря бактерицидних ламп немає). Крім того, при роботі нашого апарату, на відміну від бактерицидних ламп, у повітрі відсутній озон, перевищення лімітів якого є шкідливим для здоров'я людини. Важливо й те, що споживання електроенергії у нашого апарату нижче, ніж у пристроях, що використовують бактерицидні лампи.

Що стосується аероіонізації, то вченими вже давно було відзначено позитивний вплив насиченого негативними іонами повітря (так званого «гірського повітря») на організм людини. Відбувається уповільнення процесів тромбоутворення (так зване «розрідження крові» ), підвищення життєвого тонусу і працездатності, зниження артеріального тиску у гіпертоніків ( що різко знижує можливість виникнення інфарктів, інсультів та інших грізних ускладнень гіпертонії). Крім того, досліди на лабораторних тваринах показали благотворний вплив негативних аероіонів на перебіг онкологічних захворювань.

Електричний стерилізатор повітря «ОБЕРІГ» успішно пройшов приймальні технічні випробування, на даний час проходить клінічні випробування з метою його подальшої реєстрації як виробу медичного призначення.