ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

medserv4@gmail.com

+38 032 237-96-01

Шовний матеріал Chirmax

Уповноважений представник
в Україні / служба споживачів:

79029, Україна, м. Львів,
вул. Антоновича, 128

тел./факс:
+380 32 237-96-50
+380 67 374-59-52
e-mail:
info.mercurywest@gmail.com
сайт:
mercury-west.com.ua
 

Capromesh сітки

ГоловнаШовний матеріал

Частково абсорбуючі

Стерильна композитна сітка, що частково розсмоктується, виготовляється з двох компонентів: такого, що розсмоктується та не розсмоктується. Сітка типу Capromesh складається з сегментного сополімера гліколіду та ε−капролактону, що розсмоктуються, а також, поліпропіленового моноволокна, що не розсмоктується. Після розсмоктування абсорбовуваної частини в тілі пацієнта залишається лише поліпропіленова сітка. Структура та розмір цієї сітки, що залишається, оптимально підібрані таким чином, щоб рівень фізіологічного навантаження на стінку черевної порожнини був мінімальним.
Показання:
Застосування сітки типу Capromesh показано при оперативному лікуванні фасціальних дефектів, особливо гриж, слабкості стінки черевної порожнини, для лікування яких потрібно довгострокова підтримка тканин або зміцнення ушкоджених структур.
Кат.№ Розмір
PC 0611 6 cm x 11 cm
PC 1015 10 cm x 15 cm
PC 1515 15 cm x 15 cm
PC 3030 30 cm x 30 cm
Хірургічні сітки Chirmax
Сітки стали стандартом для лікування гриж черевної стінки. Хірургічна сітка являє собою стерильний тканий матеріал, призначений для постійної імплантації всередині тіла шляхом відкритих або лапароскопічних операцій.
Широкий асортимент сітчастих імплантатів виконує два основних завдання: 1) стабілізація і зміцнення дефектів м'яких тканин, 2) запобігає випадінню внутрішніх органів через існуючі дефекти.
При застосуванні з метою відновлення анатомічних структур, сітка служить для механічного зміцнення ослабленої зони і сприяє довгостроковій стабільності, діючи в якості каркасу для зростання нової тканини. Найчастіше сітки використовуються при пролапсі тазових органів, стресовому нетриманні сечі і грижах черевної стінки.