ТМ Оберіг
ua en ru 
Західно-Український центр Західно-Український центр Медсервіс

м. Львів, вул. Антоновича, 128
Схема проїзду

medserv4@gmail.com

+38 032 237-96-01

Стерилізатор повітря електричний

ГоловнаМедичне обладнання

Електричний стерилізатор повітря «ОБЕРІГ», розроблений і запатентований нами - унікальний апарат, який не має аналогів у світі.

Апарат проводить одночасно три процеси:

  1. стерилізацію повітря;
  2. утилізацію часточок пилу в повітрі з осілими на них мікроорганізмами. Утилізація відбувається за рахунок того, що негативно заряджені при проходженні через камеру апарата частинки пилу осідають (прилипають) на стіни і на підлогу приміщення (стіни і підлога заряджені позитивно весь час, «за замовчуванням »);
  3. аероіонізацію, тобто насичення повітря негативно зарядженими іонами.
Вищевказані ефекти роблять застосування даного апарату необхідним:
у лікувальних установах (у першу чергу, в «чистих приміщеннях», тобто в операційних, післяопераційних, відділеннях реанімації та інтенсивної терапії, перев’язочних, маніпуляцій них, а також у палатах),
у фармацевтичній індустрії, у харчовій промисловості (зберігання продуктів харчування),
в аграрному секторі (парники, овочесховища і т.д.),
в аеропортах, вокзалах, офісах, готелях, громадському транспорті тощо.

Дезінфекція повітря досягається принципово іншим шляхом, ніж в апаратах, що використовують ультрафіолетові бактерицидні лампи. Ефективність стерилізації вельми висока - як показали попередні випробування, посіви з проб повітря після роботи апарату дають нульове зростання навіть на поживних середовищах з крові.

Перевагою є те, що немає необхідності в періодичній заміні бактерицидних ламп (у нашому стерилізаторі повітря бактерицидних ламп немає).

Крім того, при роботі нашого апарату, на відміну від бактерицидних ламп, у повітрі відсутній озон, перевищення лімітів якого є шкідливим для здоров'я людини. Важливо й те, що споживання електроенергії у нашого апарату нижче, ніж у пристроях, що використовують бактерицидні лампи.

Що стосується аероіонізації, то вченими вже давно було відзначено позитивний вплив насиченого негативними іонами повітря (так званого «гірського повітря») на організм людини. Відбувається уповільнення процесів тромбоутворення (так зване «розрідження крові»), підвищення життєвого тонусу і працездатності, зниження артеріального тиску у гіпертоніків ( що різко знижує можливість виникнення інфарктів, інсультів та інших грізних ускладнень гіпертонії).

Крім того, досліди на лабораторних тваринах показали благотворний вплив негативних аероіонів на перебіг онкологічних захворювань.